Aktualności

Turniej Charytatywny dla Lilianki

13 kwietnia 2024r. odbył się w Giżynie Turniej Charytatywny Tenisa stołowego o puchar Sołtys Giżyna, którego organizatorem był Wojtek Dzięgielewski oraz Maria Kopeć.

Na wszystkich uczestników i przybyłych gości czekały m.in. ciasta, pierogi, zupa gulaszowa, potrawy przygotowane zostały przez mieszkanki sołectwa oraz zaprzyjaźnione osoby. Na Turnieju obecny był m.in. dyrektor OSiR w Pyrzycach, który obiecał uczestnikom organizację podobnego turnieju w Hali Ośrodka Sportowego.

Organizator Turnieju Wojtek podziękował wszystkim zawodnikom, których mógł powitać w Giżynie 13 kwietnia na Turnieju Charytatywnym.

„Dzięki Wam uważam się za najbardziej wygranego. Sprawiliście że maleńka Lilcia będzie mogła postawić kolejny krok do przodu. Bardzo Wam dziękuję za te chwile wzruszeń. Lilianko Wszyscy Życzą Ci Zdrowia a Rodzicom Dużo Siły na Każdy Dzień. Podziękowania należą się Zawodnikom Tenisa Stołowego za udział w Turnieju o Puchar Sołtysa, za każde słowa które pozwalają wierzyć że to co robimy dla potrzebujących dodaje nam skrzydeł”

Szczególne podziękowania za podniesienie rangi turnieju dla:

Burmistrz Marzeny Podzińskiej,

Sołtys Marii Kopeć,

Dyrektora Osir-u Dariusza Czaczyka,

Dyrektora PDK Ewy Hancz,

Przewodniczącej Powiatowego Zrzeszania LZS i Sekretarz Generalną Rady Wojewódzkiej zachodniopomorskiego Zrzeszania LZS Małgosi Piotrowskiej.

Szczególne podziękowania przede wszystkim za przygotowanie turnieju

Moniki Dzięgielewskiej,

Anny Kurowskiej,

Barbary i Czesława Stefaniak,

Teresky i Leszeka Małas,

Marii Kopeć.

 

Gratulacje dla zwycięzców:

Karoliny Ligockiej

Rafała Stawińskiego

Piotra Wołynki.

Słój zapełniał się i jeszcze po Turnieju wpłynęły datki od KGW w Giżynie. Zgromadzone środki z pewnością pomogą w leczeniu i wsparciu Lilianki oraz jej rodziny. Zebrano ogółem 2 400 zł.

Brawa dla zwycięzców, zawodników oraz organizatorów oraz wszystkich, którzy wsparli tę Piękną Inicjatywę.

/Foto organizatora/