Do mieszkańców Giżyna !!!

Do mieszkańców Giżyna !!!

Kiedy rozpoczęły się prace instalacyjne światłowodu w sąsiednich miejscowościach, (pisałem o tym w artykule w lutym pt. „światłowód u sąsiadów”) praktycznie oddalała się szansa na realizację takiego projektu w naszej wsi. Dziś pojawia się szansa na Internet z szybkim łączem światłowodowym, ale wymagana jest „nasza” wspólna mobilizacja w działaniu.

Nie potrzeba bardzo wiele, wystarczy pobrać wniosek ze strony Orange – link poniżej:

https://uniaswiatlowodowa.pl/zachodniopomorskie/dla_mieszkancow/

Uwaga! Pobraną deklarację należy wypełnić i przesłać wyłącznie na adres:

Orange Polska S.A.

Jagiellońska 34

96-100 Skierniewice

Prosimy nie skanować i nie wysyłać deklaracji we wskazanym adresie e mail, na stronie Orange.

Proszę namówcie wszystkich, którzy myślą o szybkim połączeniu Internetowym, które dziś jest niezbędne do dostępu do takich dóbr jak m.in. TV internetowa i to co z nią związane, w tym TV na życzenie i wypożyczalnie filmów, korzystanie z super szybkich gier komputerowych, bezproblemowym korzystaniem z płatności i przelewów internetowych, zakupów poprzez Internet, rozmów video i kontaktów przy pomocy różnych komunikatorów, rezerwacji biletów, rejestracji do lekarza, zamówienia kopii dokumentów z urzędów, złożenie wniosków o wydanie dowodu lub każdego innego dokumentu oraz wielu innych ważnych rzeczy, które niosą nowe możliwości w tym również pracy przez Internet.

Wystarczy wypełnić wniosek i wysłać. Wnioski wydrukowane będą dostępne również od 12 czerwca w sklepie u pani Malinowskiej i również będzie możliwość złożenia go w tym miejscu w zaklejonej kopercie, wówczas wyślemy je za Was.

Jeśli będzie Nas odpowiedni dużo, tym bardziej będziemy zauważeni na białej plamie polski z brakiem dostępu światłowodowego do Internetu. Jeśli wiążą was umowy u innych operatorów, dziś proszę się tym nie martwić, gdyż od momentu złożenia wniosku do realizacji upłynie zapewne wiele miesięcy lecz musimy walczyć o naszą wspólną sprawę dla przyszłych pokoleń.

Liczymy na waszą pomoc i zrozumienie „Działajmy Wspólnie” dla przyszłości naszej wsi.